Części zamienne

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich maszyn oferowanych dziś przez VENIERI oraz do maszyn historycznych. W ofercie części zamienne do nowych i starych maszyn VENIERI oraz maszyn CASE serii 545; 121; 221; 321; 421; 521 serii 1 i B ro rocznika 2002 oraz MF z produkcji VENIERI.  Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania ofertowe.

Uprzejmie prosimy o kontakt pod nr tel. 42 659 03 75 wew. 2, fax.: 42 717 45 85 lub tel. kom.: +48 666 026 746 oraz dołączenie informacji dotyczących:
  • nazwy firmy oraz telefonów kontaktowych oraz faxu
  • typu i nr seryjnego ramy maszyny, do której szukają Państwo części
  • numeru katalogowego części, a jeśli Państwo nim nie dysponują - numeru i typu silnika, numeru i typu mostu, pompy do której niezbędna jest część i zdjęcia uszkodzonej części (zdjęcie można przesłać e-mail: serwis@venieri-polska.pl)
  • ewentualnie wypełnienie formularza znajdującego się po prawej stronie

Katalogi części zamiennych VENIERI, zostały usystematyzowane z użyciem typu  wraz z rozszerzeniem literowym i pięciocyfrowego nr seryjnego maszyny plus roku produkcji, w związku z powyższym podanie tych danych wystarcza nam do przygotowania oferty.
W przypadku pomp hydraulicznych, rozdzielaczy, mostów i skrzyni biegów prosimy załączyć dane z tabliczki podzespołu.
W przypadku części do silnika prosimy o podanie dodatkowo typu i numeru seryjnego silnika.
Posiadając w/w dane, znajdujemy numery katalogowe właściwych części, w przypadkach wątpliwych posiadając zdjęcie potrzebnej części przekazujemy je do VENIERI, aby upewnić się, że części, które Państwu zaoferujemy, będą pasować do maszyny jakiej używacie.

Uwaga! Rok budowy maszyny jak również oznaczenia podane na częściach zamiennych, wymiary uszczelnień itp. nie są podawane w katalogach części zamiennych. Jeśli mają Państwo wątpliwości, że podzespoły w Państwa maszynie były modyfikowane i część oryginalna może nie pasować - prosimy o podanie danych z zainstalowanych obecnie części. W przypadku wątpliwości prześlemy Państwu stronę z katalogu i poprosimy o zaznaczenie potrzebnych części oraz odesłanie nam faxem lub mailem.

Czynimy starania aby posiadać odpowiedni zestaw części zamiennych w magazynie. Posiadanie wszystkich jest oczywiście niemożliwe. W stałej sprzedaży z magazynu Polskiego mamy podstawowe części do układu napędowego, silnika, materiały eksploatacyjne. 100% zaplecza części zamiennych dostępne jest z naszych magazynów fabrycznych we Włoszech i Anglii (silniki Perkins). Czas dostawy - nawet od 24h w przypadku zamówień priorytetowych. Współpracujemy na co dzień z najlepszymi, wypróbowanymi firmami logistycznymi, korzystamy z ich rozwiązań i doświadczeń, aby maksymalnie skrócić czas dostawy części.
 

Formularz serwisowy

Nazwa firmy
wymagane
Osoba kontaktowa
wymagane
Adres
NIP
Nr. telefonu
wymagane
Adres e-mail
wymagane
Typ maszyny
wymagane
Numer seryjny
wymagane
Rok budowy
wymagane
Opis
opis części o jaką pytamy
Nr części i producent poszukiwanego podzespołu
Dane dodatowe
opis, np. numer silnika itp.
Baza sprzętowo - serwisowa: Łagiewniki Nowe ul. Okólna 64
95-002 Smardzew  - Nowe Łagiewniki
tel. +48(42)7177868; 7177883; 7177895 ; 659-03-75 Serwis: +48 600 94 20 90