Modele

Modele

DUMNI Z BYCIA WYJĄTKOWYMI

Filozofia działania VF Venieri opiera się na stałym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zorientowanych na bezpieczeństwo użytkownika, niezawodność, stabilność, wydajność, komfort pracy oraz ciągły rozwój technologiczny. Działalność ta jest wspierana przez doskonały serwis pospredażowy, który jest zasadniczym elementem strategii sprzedaży VF Venieri, oraz przez niezawodne i szybkie wysyłki części zamiennych do swoich dealerów na całym świecie.

Maszyny Venieri są zaprojektowane i przeznaczone do prac w miejscach, gdzie bardzo ważna jest elastyczność wykonywanych robót w każdych warunkach klimatycznych, tj. na wzgórzach, w górach i tropikalnych terenach. Dlatego są one budowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i komponentów z maksymalnym ograniczeniem elektroniki. Produkcja i montaż maszyn są skrupulatnie monitorowane a wytworzenie pojedynczej maszyny jest powierzone wyspecjalizowanemu zespołowi technicznemu, który jest odpowiedzialny za produkt przed klientem oraz przed zarządem firmy.

Hydrostatyczne przekładnie, stosunek mocy do masy maszyny około 10,5 kW/t, zbalansowany rozkład masy na osie, wysięgnik z przodu z kinematyką "Z" oraz oscylacja tylnych osi sprawiają, że maszyny Venieri posiadają najwyższą stabilność, równowagę i bezpieczeństwo jazdy.

Szeroki asortyment produktów jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów, zarówno małych jak i dużych firm i koncernów. Kompaktowe wymiary maszyn Venieri oraz zwinność i szybkość na placu budowy sprawiają, że nadają się one do szerokiego wachlarza zastosowań - od utrzymania i budowy dróg i budynków, przez prace rolne, aż po prace magazynowe i utrzymania ruchu.

Procedury Venieri są certyfikowane przez ISO 9001 - VISION 2000.

Baza sprzętowo - serwisowa: Łagiewniki Nowe ul. Okólna 64
95-002 Smardzew  - Nowe Łagiewniki
tel. +48(42)7177868; 7177883; 7177895 ; 659-03-75 Serwis: +48 600 94 20 90